تبلیغات
آموزش جودو - لیست باشگاه های جودو در ایران
 
درباره وبلاگ
نظرسنجی
نظرت درباره ی این سایت چیه؟







آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
آموزش جودو
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
بالاخره لیست باشگاه های جودو حاضر شد. البته هنوز خیلی مونده تا کامل بشه اما برای شروع بد نیست.
لطفا کمک کنید که لیست کاملتر بشه

از تمام دوستانی که مشخصات این باشگاه ها رو برای ما فرستادن خیلی خیلی ممنونیم



برای مشاهده لیست به ادامه مطلب برید......

لیست باشگاه های جودو در ایران

آدرس

ساعت(زوج/فرد)

استاد(دان)

شهر

استان

جاده ایل گلی خیابان سینا خیابان اسمان روبروی مجتمع اسمان تبریز، باشگاه پرواز

8 الی 9.30

(فرد)

سعید ایازی

(دان 7)

تبریز

آذربایجان شرقی

جاده ایل گلی خیابان سینا خیابان اسمان روبروی مجتمع اسمان تبریز، باشگاه پرواز

6 الی 7.30

(فرد)

محمد صادقی

(دان 5)

تبریز


6 الی 7.30

(زوج)

ابوالفضل زارع

(دان 4)

تبریز

چهار راه دانشکده – مجموعه ورزشی تختی – سالن جودو

19 الی 21

(زوج)

ذوالفقار خورشیدی

(دان 6)

ارومیه

آذربایجان غربی





اردبیل





اصفهان

مجموعه ورزشی 7 تیر- آکادمی جودو

همه روزه از صبح تا شب

استاد مدنی

(دان 7)

کرج

البرز

باشگاه صدرا

7:30 الی 9:00

(فرد)

صابر یوسفی

(دان 4)

شهر جدید هشتگرد





ایلام





بوشهر

منطقه تهرانسر - بلوار یاس -
مدرسه جودوی خلیج فارس

8 الی 10

(زوج)

دکتر مهرداد حسن زاده

(دان 6)

تهران

تهران

سالن افراسیابی

2:15الی 3:45

(فرد)

سعیده بشیری

تهران

سالن موگویی

3:30الی5

(زوج)

سعیده بشیری

تهران

آریاشهر بلوار فردوس خ وفاآذر شمالی نرسیده به خ آیت الله کاشانی، مجتمع ورزشی شهید شفیع پور

21 الی 22:30

(زوج)

استاد حمید فرزانه وش دان 6

تهران





تهرانپارس خ 196شرقی بین 133و135- باشگاه احرا


قاسم قاسمیان

(دان3)

یعقوب نجاری

(دان 6)

تهران

خیابان پیروزی -سه راه چرم سازی - باشگاه ایران ما

19:30 الی 21

(فرد)

استاد رحمانی

(دان 4)

تهران

اتوبان امام علی جنوب- نرسیده به اتوبان همت-خروجی لویزان

20:30الی 22

(زوج)

حق شناس

(دان 5)

تهران

مجیدیه جنوبی - مجموعه ورزشی آرش میراسماعیلی

6 الی 7:30

(زوج)

آرش میر اسماعیلی

تهران

صادقیه(آریا شهر) بلوار فردوس نرسیده به بزرگراه ستاری، نبش خیابان وفاآذر – مجموعه ورزشی خادم

20:25 الی 22

(فرد)

حمید فرزانه وش (دان 6)

کدوکان ژاپن

تهران

جنت اباد -20 متری گلستان - سالن سوخته سرایی

19 الی 20:45

علیرضا سکوتی

(دان 5)

(سرمربی تیم ملی جوجیتسو)

تهران

هفت تیر ، خیابان مفتح ، مجموعه ورزشی شهید شیرودی ، سالن شهید افراسیابی


استاد محمد منصوری ، استاد مجید زارعیان ، استاد امیر والی

تهران

خ17شهریور-خ فیاض بخش- مسجد فائق-طبقه 2

22:30 تا24

(زوج)

صادق برهان

تهران

-میدان راه آهن-جنب زمین چمن فوتبال راه آهن

7:30 الی 9صبح

(فرد)

فرهاد سالاری

(دان 2)

تهران

خیابان 17 شهریور - میدان شهدا - باشگاه برق شهدا - کلاس جودو

5 الی 6:30 و

9 تا 10:30

(زوج) (فرد)

مسعود ابدی نقش

(دان5)

تهران

باشکاه شهید جوینی

8:00 الی 9:30

(زوج)

صابر یوسفی

(دان 4)

شهر قدیم هشتگرد

سالن شهدا

(زوج)

استاد سید ابراهیم حسینی

فیروزکوه

ده بومهن - باشگاه ورزشی امام رضا (ع)

19-21

(زوج)

آقای قلخانی

بومهن

میدون رازی-سالن تختی

7:30 الی 9:30

(فرد)

استاد محمدی

(دان 6)

ورامین





چهارمحال و بختیاری

مدرسه جودو بیرجند

18:30 الی 20

(زوج)

حسن کارکن

(دان 4)

بیرجند

خراسان جنوبی





خراسان رضوی





خراسان شمالی

فلکه 17شهریور-بلوار شرافت-سالن شهید قصاب نژاد

6الی9شب

(فرد)

محمد درویش پور

شوشتر

خوزستان

زیبا شهر.پشت مدرسه ی راهنمایی انقلاب قدیم، باشگاه بابک معتمد

19:30 تا20:45

(فرد)

محسن قائدی-دان3

اهواز





زنجان

میدان شاهچراغی -باشگاه شهید شاهچراغی

6 الی 8

(فرد)

استاد اکبری-دان 3

دامغان

سمنان

استادیوم 17شهریورزاهدان

17تا19

(فرد)

فرشیدشیبایی مقدم-دان3

زاهدان

سیستان و بلوچستان

میدان صنایع الکترونیک - سالن شهدای صا ایران

7:15 الی 8:45

(زوج)

آقای بشاورد دان 5

شیراز

فارس





قزوین





قم

استادیوم زاگرس-جودو المپیک


هیرش نوری(دان2)

بختیار کرداری (دان2)

مریوان

کردستان

اشگاه 22 بهمن


جمشید حدادی

(دان 4)

سقز

جنب دانشگاه ازاد اسلامی - کانون امام خمینی (ره)

تابستان 5 الی 7 زمستان 4 الی 6

(زوج)

استاد رضا مشیر پناهی دان 4 و

استاد رحمت پناهیده دان 3

سنندج

خیابان تختی - ورزشگاه تختی - باشگاه استاد کیهان

زوج 6 الی 8

فرد 5.30 الی 8:30

محمد حسن غفاری

(دان3)

مرتضی محمودآبادی

(دان2)

سیرجان

کرمان





کرمانشاه





کهگیلویه و بویراحمد





گلستان

شهرستان فومن-باشگاه انقلاب

7:30 الی 9:30

(زوج)

آقای خوشبین

(دان 5)

فومن

گیلان

میدان باستانی شعار (صابرین) - مجموعه بزرگ ورزشی یادگار امام

6 الی 8 شب

(زوج)

استاد کامران پور یوسفی دان 6

رشت

سالن انصاری

17:30 الی 19

(فرد)

جمشید وظیفه شناس

بندر انزلی


18:30 الی 20

(زوج)

30 متری پایین تر از استادیوم تختی

5:30 تا 7:00

محسن لشنی زند

(دان 4)

دورود

لرستان

خ ساری چهار راه ترکه محله مسجد صبوری - باشگاه مسجد صبوری

۱۷ الی ۱۹

(فرد)

امین برومند

(دان 2)

قائمشهر

مازندران

مجموعه ورزشی تختی-سالن جودو

20الی21:30

(زوج)

احمدرمضانی

رامسر

18:30 الی20

(فرد)

حسن فیلی

خ امام خمینی _ جنب برج نور سالن شهدای دانش آموز

17:30 الی 19

(فرد)

حسین محمدی(دان 4 یا 5) و

رمضان دهقان(دان 2)

نور

سالن تختی

19 الی 20:30

(زوج)

رحمت احمدی دان5

بهشهر

سالن 5 مرداد

7 الی 8:30

(فرد)

رحمتی دان5

اراک

مرکزی

ﺷﻬﺮ ﺻﻨﻌﺘﯽ ﺧﯿﺎﺑﺎن ﭘﺎﻣﭽﺎل ﺟﻨﺐ ﺑﺎﺷﮕﺎﻩ ﻓﻮﺗﺴﺎل ﻫﭙﻜﻮ،ﺑﺎﺷﮕﺎﻩ ﻫﭙﻜﻮ

5:00 الی 7:30

رﺿﺎ زﻣﺎﻧﯽ

اراک

باشگاه تختی

20الی21:30

(فرد)


اراک

خ. ورزش – باشگاه تختی

5:30 الی 7

(زوج)

آقای اخگر

(دان 6)

بندر عباس

هرمزگان

فلکه مدرس - سالن ورزشی کارگران همدان


ملکی پرست وچگینی

همدان

همدان





یزد

§ بدلیل بالا رفتن دان اساتید ممکن است که دان فعلی اساتید بالاتر از موارد دکر شده در جدول باشد.

§ ما در مورد صحت مطالب بالا هیچ مسئولیتی بعهده نمیگیریم.





نوع مطلب :
برچسب ها :




نمایش نظرات 1 تا 30